0

Nad stawem, Baranów Sandomierski, sala do 200 osób

Zespół Zamkowo-Parkowy w Baranowie Sandomierskim wita wszystkich chętnych swoją ofertą do wynajmowania sal, a w szczególności wspominamy o Nad stawem.
Można nas odnaleźć szukając w: Baranów Sandomierski (39-450), województwo Podkarpackie. Obiekt znajduje się na ulicy: Zamkowa 20.

Do Państwa dyspozycji, w ramach organizowanych wykładów, możemy oddać specjalnie przygotowane sale. Spomiędzy nich aktualnie możliwa do wynajęcia jest Nad stawem.

Konferencje to spotkania dużych i poważnych grup naukowców toczące się wokół określonego zagadnienia. Przeprowadzane są często w hotelach, które proponują dobrze wyposażone sale ze znaczną ilością pokoi i innymi atrakcjami. Wielkośc jest istotna, gdyż nierzadko firmy nie posiadają tak przestronnych przestrzeni by można w nich przeprowadzić nawet krótkie spotkanie. W przypadku wolnych zawodów zebranie przedstawicieli bywa jeszcze trudniejsze.

W tej sali możemy zapewnić miejsca dla 200. Oczywiście jest to największa ilość jaką zdołaliśmy dla niej oszacować jako najlepszą na podstawie naszych ustaleń. Nie wyklucza to jednak, w przypadku wynajmu, dostosowania do dogodnej dla Państwa. W tym celu udostępniamy poniżej te, które sami sprawdziliśmy:

  • układ typu Teatralny: w przybliżeniu 200 uczestników
  • układ typu Bankietowy: około 110 osób
  • układ typu Inny: mniej więcej 100 osób

Wkładamy wiele starań aby współpraca z nami była jak najbardziej ułatwiona.

Aby jeszcze prościej można było planować, podajemy iż:

  • powierzchnia to w przybliżeniu 100 m2

Konferencje są i będą coraz popularniejsze. W związku z tym powstają coraz liczniej obiekty jedynie w tym celu. Już istniejące dostosowują ofertę tak, by możliwy był wynajem pomieszczeń w celach biznesowych. Dla nich to duży, gdyż gromadzi większą grupę osób, często z innych krajów. Te zaś zazwyczaj, jako miejsce noclegu, postanawiają pozostanie w obiekcie gdzie konferencja ma miejsce.

W razie pytań zapraszamy do skontaktowania się z nami. W tym celu zapraszamy do odwiedzenia pozycji Nad stawem, Baranów Sandomierski, sala do 200 osób, gdzie znajduje się więcej informacji.
Uwaga: Strona na której Państwo jesteście może zawierać nieaktualne informacje. Dlatego zalecamy sprawdzić ich aktualność pod linkiem zawartym w notatce powyżej.

Powiązane:

  1. Salon Purpurowy, Baranów Sandomierski, sala do 23 osób Zespół Zamkowo-Parkowy w Baranowie Sandomierskim wita wszystkich zainteresowanych swą ofertą do wynajmowania sal, a w szczególności wspominamy o Salon Purpurowy....
  2. Dziedziniec Zamku (namiot), Baranów Sandomierski, sala do 120 osób Ośrodek Zespół Zamkowo-Parkowy w Baranowie Sandomierskim to doskonałe miejsce na wynajem sali ( takiej jak choćby Dziedziniec Zamku (namiot) )...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?