0

Sala lustrzana, Siewierz, sala do 30 osób

Sala Sala lustrzana zaprasza Państwa do spojrzenia na to co proponuje ośrodek PRESTIGE*** Hotel Restauracja w swej ofercie.
Sam obiekt znajduje się w miejscowości Siewierz ( województwo Śląskie ), przy ulicy 11 Listopada 17.

Jeśli nadal trudno nas wyszukać to wspominamy, że niedaleką lokalizacją jest Katowice ( Śląskie )

Posiadamy sale konferencyjne gotowe przyjąć gości na szkolenia, sympozja, ale możemy zapewnić także inne dostosowanie sal niż typowe konferencyjno-szkoleniowe, by dopasować się do Waszych preferencji.
Prowadzimy wynajem naszych sal na dogodnych warunkach i zapewniamy pomoc w części dotyczącej obiektu oraz jego przystosowania.

Konferencje są i będą coraz popularniejsze. W związku z tym powstają coraz liczniej obiekty jedynie w tym celu. Już działające akomodują swoją ofertę tak, by możliwy był wynajem sal w celach biznesowych. Dla nich to świetna okazja, gdyż gromadzi większą grupę osób, często gości z innych miast. Te zaś z reguły, jako miejsce zakwaterowania, wybierają pozostanie w ośrodku gdzie konferencja ma miejsce.

Wspomniana wyżej sala konferencyjna stanowi świetną propozycję przy poszukiwaniu miejsca na wynajem pod kątem organizacji zjazdów dla w przybliżeniu 30 uczestników. Oczywiście wiele zależy od użytego układu krzeseł. Dlatego też wychodzimy z pomocą przedstawiając sprawdzone przez nas:

  • układ typu Bankietowy: mniej więcej 20 osób
  • układ typu Inny: w przybliżeniu 30 osób
  • układ typu Podkowa: do 16 uczestników
  • układ typu Kinowy: około 20 gości

Z własnej strony jesteśmy w stanie zapewnić, iż dokładamy wszelkich starań aby współpraca z nami przebiegała płynnie i bez zbędnych formalności.

Aby ułatwić dostosowanie pod kątem własnej wizji, podajemy iż sala konferencyjna charakteryzuje się:

  • powierzchnią około 48 m2
  • szerokością mniej więcej 8 m
  • długością około 6 m

Zapraszamy do zapoznania się z pełniejszym opisem dla pozycji Sala lustrzana, Siewierz, sala do 30 osób. Znajdą tam Państwo więcej aktualnych danych, do których odwiedzenia gorąco zachęcamy.
Uwaga: Strona na której Państwo jesteście może zawierać nieaktualne informacje. Dlatego ze swej strony doradzamy sprawdzić ich ważność pod linkiem zawartym w notatce powyżej.

Powiązane:

  1. Lustrzana, Starachowice, sala do 78 osób Hotel Senator zaprasza wszystkich zainteresowanych swoją ofertą do wynajmowania sal, a w szczególności informujemy o Lustrzana. Naszą siedzibą jest Starachowice...
  2. Salka LUSTRZANA, Katowice, sala do 12 osób INTER-PRODRYN wita wszystkich chętnych swą ofertą do wynajmu sal, a w szczególności wspominamy o Salka LUSTRZANA. Obiekt ten za swą...
  3. sala konferencyjna, Siewierz, sala do 120 osób Obiekt PRESTIGE*** Hotel Restauracja to idealne miejsce na wynajem sali ( takiej jak choćby sala konferencyjna ) pod organizację konferencji,...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?