0

Standard Biała Lilia, Kościerzyna, sala do 50 osób

Sala Standard Biała Lilia zaprasza Państwa do obejrzenia tego co proponuje ośrodek Bazuny Hotel*** & SPA w swojej ofercie.
Sam ośrodek znajduje się w miejscowości Kościerzyna ( województwo Pomorskie ), na ulicy Kościuszki 17.

Posiadamy sale konferencyjne gotowe przyjąć uczestników na kursy, spotkania biznesowe, ale możemy zapewnić także inne aranżacje przestrzeni niż typowe konferencyjno-szkoleniowe, by dopasować się do Państwa wymagań.
Prowadzimy wynajem naszych sal na dogodnych warunkach i zapewniamy pomoc w sprawach tyczących obiektu oraz jego przystosowania.

W tej sali posiadamy możliwość zapewnienia miejsca dla 50. Oczywiście jest to największa ilość jaką zdołaliśmy dla niej uzyskać jako optymalną na podstawie naszych pomiarów. Nie wyklucza to jednak, w przypadku wynajmu, aranżacji do bardziej odpowiedniej dla Państwa. W tym celu udostępniamy poniżej te, które sami sprawdziliśmy:

 • układ typu Teatralny: do 50 osób
 • układ typu Klasowy: do 30 gości
 • układ typu Podkowa: mniej więcej 35 gości
 • układ typu Układ E: w przybliżeniu 40 osób
 • układ typu Inny: mniej więcej 35 gości

Dokładamy wszelkich starań aby współpraca z nami była jak najbardziej owocna.

Aby jeszcze prościej można było planować, podajemy iż:

 • powierzchnia sali wynosi w przybliżeniu 55 m2
 • szerokość sali: 7.26 m
 • długość sali: 7.7 m
 • wysokość: 1.9 m

Standard Biała Lilia, Kościerzyna, sala do 50 osób zachęca do zapoznania się z pełniejszą ofertą. Możliwość dostosowania dotyczyć może także innych sal ośrodka, a tym samym lepsze dopasowanie dla Państwa oczekiwań. Dlatego zachęcamy do kontaktu z naszym ośrodkiem.
Uwaga: Strona na której Państwo jesteście może zawierać już nieaktualne informacje. Dlatego ze swej strony doradzamy sprawdzić ich ważność pod linkiem zawartym w notatce powyżej.

Powiązane:

 1. Sale konferencyjne I + II + III, Bielsko-Biała, sala do 170 osób Park Hotel Vienna, znajdujący się w miejscowości Bielsko-Biała, jest obiektem przystosowanym do wynajmu sal pod organizację kursów, konferencji, sympozjów. Posiadamy...
 2. SALA DALIA+LILIA+MALWA+RÓŻA, Wrocław, sala do 180 osób Ośrodek Hotel HP Park Plaza**** to idealne miejsce na wynajem sali ( takiej jak choćby SALA DALIA+LILIA+MALWA+RÓŻA ) pod organizację...
 3. SALA DALIA+LILIA, Wrocław, sala do 90 osób Sala SALA DALIA+LILIA zaprasza Was do spojrzenia na to co proponuje obiekt Hotel HP Park Plaza**** w swej ofercie. Sam...
 4. SALA DALIA+LILIA+MALWA, Wrocław, sala do 130 osób Hotel HP Park Plaza****, znajdujący się w miejscowości Wrocław, jest ośrodkiem dostosowanym do wynajmu sal pod organizację kursów, konferencji, sympozjów....

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?