0

Grand Srebrna, Kościerzyna, sala do 70 osób

Ośrodek Bazuny Hotel*** & SPA to doskonałe miejsce na wynajem sali ( takiej jak choćby Grand Srebrna ) pod organizację spotkań biznesowych, wykładów oraz innych imprez o charakterze integracyjnym i/lub oświatowym. Infrastruktura obiektu pozwala aranżować sympozja rozszerzone o imprezy towarzyszące.

Znaleźć nas można w miejscowości Kościerzyna ( Pomorskie ), a nasz dokładny adres to:
Bazuny Hotel*** & SPA
Kościuszki 17
83-400 Kościerzyna
województwo Pomorskie

Jeśli nadal nie kojarzą Państwo gdzie się znajdujemy to podpowiadamy, że nieodległą miejscowością jest ( województwo ).

Ta sala może pomieścić maksymalnie 70 osób. Dotyczy to wariantu który przygotowaliśmy.

Aby łatwiej można było planować, podajemy iż:

 • powierzchnia wynosi mniej więcej 75 m2
 • szerokość: 8.32 m
 • długość: 8.72 m
 • wysokość: 1.9 m

Sprawdziliśmy też układy miejsc siedzących i szacunkowo pomieszczenie powinno umożliwić według nas:

 • układ Teatralny: w przybliżeniu 70 uczestników
 • układ Klasowy: w przybliżeniu 40 osób
 • układ Podkowa: około 50 uczestników
 • układ Układ E: mniej więcej 60 uczestników
 • układ Inny: w przybliżeniu 40 osób

Wraz z zapotrzebowaniem ulegają zmianie także same obiekty zebrań konferencyjnych. Częściowo wiąże się to z rosnącymi potrzebami. W czasach gdy nowości technologiczne są coraz łatwiej dostępne dysponowanie dobrym sprzętem multimedialnym przestaje być fanaberią dostępną jedynie dla firm. Sieć internetowa staje się w tych nowocześniejszych także miejscem interakcji wykładowcy z uczestnikami, którzy natychmiast mogą reagować i komentować przebieg.

Grand Srebrna, Kościerzyna, sala do 70 osób zachęca do zapoznania się z pełniejszą ofertą. Możliwość dostosowania dotyczyć może także innych sal ośrodka, a tym samym lepsze dopasowanie dla Państwa wymagań. Dlatego zachęcamy do kontaktu z naszym ośrodkiem.

Konferencje to spotkania dużych i poważnych grup dziennikarzy toczące się wokół określonego zagadnienia. Odbywają się często w pensjonatach, które proponują bardzo dobrze wyposażone sale z dużą ilością pokoi i innymi atrakcjami. Wielkośc jest istotna, gdyż nierzadko firmy nie posiadają tak dużych przestrzeni by można w nich przeprowadzić nawet niezbyt długie spotkanie. W przypadku wolnych zawodów zebranie przedstawicieli bywa jeszcze trudniejsze.

Uwaga: Strona na której Państwo jesteście może zawierać już nieaktualne informacje. Dlatego ze swej strony doradzamy sprawdzić ich aktualność pod linkiem zawartym w notatce powyżej.

Powiązane:

 1. Standard Biała Lilia, Kościerzyna, sala do 50 osób Sala Standard Biała Lilia zaprasza Państwa do obejrzenia tego co proponuje ośrodek Bazuny Hotel*** & SPA w swojej ofercie. Sam ośrodek...
 2. Srebrna, Gąbin k Płock, sala do 200 osób Sala Srebrna zaprasza Was do spojrzenia na to co proponuje obiekt Centrum Rekreacyjno – Szkoleniowe ŻAWAKOL w swojej ofercie. Sam...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?