0

Sala konferencyjna mała, Krynica Zdrój, sala do 30 osób

OSW „Galicya” wita wszystkich chętnych swoją ofertą do wynajmowania sal, a w szczególności wspominamy o Sala konferencyjna mała.
Obiekt ten za swą siedzibę przyjął Krynica Zdrój (33-380), województwo Małopolskie. Obiekt znajduje się na ulicy: Wysoka 24.

Do Waszej dyspozycji, w ramach przeprowadzanych szkoleń, możemy oddać specjalnie przygotowane pomieszczenia. Z nich aktualnie gotowa do wynajęcia jest Sala konferencyjna mała.

Zdarza się, że małe pensjonaty na czas wynajmu nie prowadzą rezerwacji dodatkowych gości, ponieważ brakło by im miejsc lub chcą się skoncentrować na najlepszej|jak najlepszej|możliwie najlepszej} obsłudze członków. Często w trakcie takich szkoleń organizowane są dodatkowe imprezy jak grille, spotkania panelowe czy konkursy sponsorów ( jeśi takowi wystepują ). To już zwyczajowy punkt takich spotkań. Ośrodki podnoszą standardy, zwiększają liczbę atrakcji, obnizają ceny i jedynym ograniczeniem tak naprawdę staje się zasobność portfela organizatora.

Konferencje to spotkania dużych i poważnych grup naukowców toczące się wokół określonego zagadnienia. Aranżowane są najczęściej w hotelach, które proponują bardzo dobrze wyposażone sale z dużą ilością pokoi i dodatkowymi atrakcjami. Wielkośc jest istotna, gdyż nierzadko firmy nie posiadają tak dużych przestrzeni by można w nich przeprowadzić nawet niezbyt długie spotkanie. W przypadku wolnych zawodów zebranie przedstawicieli bywa znacznie bardziej skomplikowane.

W tej sali posiadamy możliwość zapewnienia miejsca dla 30. Oczywiście jest to największa ilość jaką zdołaliśmy dla niej uzyskać jako optymalną na podstawie naszych ustaleń. Nie wyklucza to jednak, w przypadku wynajmu, aranżu do dogodnej dla Państwa. W tym celu przygotowaliśmy te, które sami sprawdziliśmy:

 • układ typu Kinowy: do 30 osób
 • układ typu Klasowy: mniej więcej 20 uczestników
 • układ typu Podkowa: w przybliżeniu 15 osób

Dokładamy wszelkich starań aby współpraca z nami była jak najbardziej owocna.

Aby jeszcze łatwiej można było planować, podajemy iż:

 • powierzchnia to mniej więcej 34 m2
 • szerokość sali: 5.8 m
 • długość: 5.8 m
 • wysokość: 2.9 m

W razie zainteresowania ofertą konferencyjną zapraszamy do skontaktowania się z nami. W tym celu zapraszamy do odwiedzenia pozycji Sala konferencyjna mała, Krynica Zdrój, sala do 30 osób, gdzie znajduje się więcej informacji.
Uwaga: Strona na której Państwo się znajdujecie może zawierać już nieaktualne informacje. Dlatego doradzamy sprawdzić ich aktualność pod linkiem zawartym w notatce powyżej.

Powiązane:

 1. SALA KONFERENCYJNA 1, Krynica-Zdrój, sala do 80 osób Centrum Zdrowia Urody i Rekreacji GEOVITA w Krynicy- Zdroju, znajdujący się w miejscowości Krynica-Zdrój, jest obiektem przystosowanym do wynajmu sal...
 2. SALA KONFERENCYJNA 2, Krynica-Zdrój, sala do 40 osób Sala SALA KONFERENCYJNA 2 zaprasza Państwa do obejrzenia tego co proponuje ośrodek Centrum Zdrowia Urody i Rekreacji GEOVITA w Krynicy-...
 3. SALA KONFERENCYJNA 3, Krynica-Zdrój, sala do 10 osób Obiekt Centrum Zdrowia Urody i Rekreacji GEOVITA w Krynicy- Zdroju to idealne miejsce na wynajem sali ( takiej jak choćby...
 4. Wierchomla, Krynica Zdrój, sala do 20 osób Hotel**** SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój, znajdujący się w miejscowości Krynica Zdrój, jest obiektem dostosowanym do wynajmu sal pod...
 5. Jaworzyna, Krynica Zdrój, sala do 120 osób Hotel**** SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój, znajdujący się w miejscowości Krynica Zdrój, jest obiektem przystosowanym do wynajmu sal pod...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?