0

Sala konferencyjna, Kalisz, sala do 200 osób

Fundacja „Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości” wita wszystkich chętnych swą ofertą do wynajmowania sal, a w szczególności informujemy o Sala konferencyjna.
Można nas odnaleźć szukając w: Kalisz (62-800), województwo Wielkopolskie. Adres pod którym rezydujemy to: Częstochowska 25.

Inną lokalizacją w niedalekiej odległości jest Poznań Łódź Wrocław, województwo Wielkopolskie, ale informujemy o tym by szybciej odszukać nasz obiekt.

Do Waszej dyspozycji, w ramach przeprowadzanych kursów, możemy oddać specjalnie przygotowane sale. Spośród nich aktualnie dostępna do wynajęcia jest Sala konferencyjna.

Wspomniana wyżej sala konferencyjna stanowi dobrą propozycję przy poszukiwaniu miejsca do wynajęcia pod kątem organizacji szkoleń dla mniej więcej 200 uczestników. Oczywiście dużo zależy od użytego układu krzeseł. Dlatego też wychodzimy z pomocą przedstawiając gotowe:

  • układ typu Teatralny: około 200 uczestników

Z własnej strony jesteśmy w stanie zapewnić, iż dokładamy wszelkich wysiłków aby współpraca z nami przebiegała płynnie i bez zbędnych formalności.

Aby ułatwić dostosowanie pod kątem własnej koncepcji, podajemy iż sala charakteryzuje się:

  • powierzchnią mniej więcej 300 m2
  • szerokością w przybliżeniu 16.50 m
  • długością w przybliżeniu 4.9 m
  • wysokością mniej więcej 18.20 m

W razie pytań zapraszamy do skontaktowania się z nami. W tym celu zapraszamy do odwiedzenia pozycji Sala konferencyjna, Kalisz, sala do 200 osób, gdzie znajduje się więcej informacji.
Uwaga: Strona na której Państwo jesteście może zawierać już nieaktualne dane. Dlatego ze swej strony doradzamy sprawdzić ich ważność pod linkiem zawartym w notatce powyżej.

Brak powiązanych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?