0

Sala seminaryjna, Kalisz, sala do 40 osób

Fundacja „Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości”, znajdujący się w miejscowości Kalisz, jest obiektem dostosowanym do wynajmu sal pod organizację szkoleń, konferencji, sympozjów. Posiadamy do dyspozycji dobrze wyposażone sale konferencyjne. Prezentowana tutaj Sala seminaryjna ma możliwość zapewnienia 40 miejsc dla gości. Naszą ofertę kierujemy do firm i osób, które chcą w profesjonalny sposób zaprezentować swoją wiedzę przed przybyłymi na spotkanie.

Nasz adres to:
Fundacja „Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości”
Częstochowska 25
62-800 Kalisz
Województwo Wielkopolskie

Jeśli mają Państwo problem z odszukaniem naszego obiektu, wspominamy, by było łatwiej, że lokalizacją niedaleko jest Poznań Łódź Wrocław ( Wielkopolskie ).

Zdarza się, że małe obiekty na czas wynajmu nie przyjmują rezerwacji dodatkowych gości, ponieważ brakło by im miejsc lub chcą się skoncentrować na najlepszej|jak najlepszej|możliwie najlepszej} obsłudze członków. Często w trakcie takich szkoleń organizowane są dodatkowe imprezy jak grille, spotkania panelowe czy konkursy sponsorów ( jeśi takowi wystepują ). To już zwyczajowy punkt takich spotkań. Ośrodki podnoszą standardy, zwiększają liczbę atrakcji, zniżają ceny i jedynym ograniczeniem tak naprawdę staje się zasobność portfela organizatora.

Ta sala konferencyjna może pomieścić do 40 uczestników. Oczywiście dotyczy to układu który sprawdziliśmy.

Aby wygodniej można było planować, podajemy iż:

  • powierzchnia to mniej więcej 60.5 m2
  • szerokość: 5.1 m
  • długość: 11.85 m
  • wysokość: 3.05 m

Sprawdziliśmy też układy miejsc siedzących i orientacyjnie pomieszczenie powinno pozwolić na spotkanie, według nas:

  • układ Podkowa: w przybliżeniu 40 osób

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z nami. W tym celu zapraszamy do odwiedzenia pozycji Sala seminaryjna, Kalisz, sala do 40 osób, gdzie znajduje się więcej informacji.

Wraz z rosnącym popytem zmieniają się też obiekty spotkań konferencyjnych. Częściowo wiąże się to z rosnącymi potrzebami. W czasach gdy nowinki technologiczne są coraz łatwiej dostępne dysponowanie bogatym zapleczem multimedialnym przestaje być fanaberią dostępną jedynie dla najbogatszych. Sieć internetowa staje się w tych nowocześniejszych także miejscem interakcji wykładowcy z uczestnikami, którzy natychmiast mogą reagować i komentować przebieg.

Uwaga: Strona na której Państwo się znajdujecie może zawierać już nieaktualne informacje. Dlatego doradzamy sprawdzić ich aktualność pod linkiem zawartym w notatce powyżej.

Powiązane:

  1. Sala konferencyjna, Kalisz, sala do 200 osób Fundacja „Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości” wita wszystkich chętnych swą ofertą do wynajmowania sal, a w szczególności informujemy o Sala konferencyjna. Można...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?