0

MAGNOLIA, Mikorzyn, sala do 250 osób

Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy Magnolia wita wszystkich chętnych swą ofertą do wynajmowania sal, a w szczególności informujemy o MAGNOLIA.
Obiekt ten za swą siedzibę przyjął Mikorzyn (62-561), województwo Wielkopolskie. Obiekt znajduje się na ulicy: Mikorzyn 1.

Inną miejscowością w niedalekiej odległości jest Konin, województwo Wielkopolskie, ale wspominamy o tym jedynie by było łatwiej znaleźć nasz ośrodek.

Do Waszej dyspozycji, w ramach organizowanych szkoleń, możemy oddać specjalnie przygotowane pomieszczenia. Spomiędzy nich aktualnie możliwa do wynajęcia jest MAGNOLIA.

Razem z zapotrzebowaniem powiększają się też same obiekty spotkań biznesowych. Częściowo wiąże się to z rosnącymi potrzebami. W czasach gdy nowości technologiczne są coraz powszechniejsze dysponowanie bogatym sprzętem multimedialnym przestaje być fanaberią dostępną jedynie dla zasobnych klientów. Sieć internetowa staje się w tych nowocześniejszych także miejscem interakcji wykładowcy z uczestnikami, którzy na bieżąco mogą reagować i komentować przebieg.

Ta sala może gościć maksymalnie 250 uczestników. Dotyczy to układu który sprawdziliśmy.

Aby prościej można było planować, podajemy iż:

  • powierzchnia wynosi około 435 m2
  • szerokość: 10.6 m
  • długość: 41 m
  • wysokość: 2.8 m

Sprawdziliśmy też układy miejsc siedzących i orientacyjnie sala powinna pozwolić na spotkanie, według nas:

  • układ Teatralny: w przybliżeniu 250 gości
  • układ Bankietowy: około 150 uczestników
  • układ Klasowy: mniej więcej 150 osób

Zapraszamy do zapoznania się z bogatszym opisem dla pozycji MAGNOLIA, Mikorzyn, sala do 250 osób. Znajdą tam Państwo więcej aktualnych danych, do których odwiedzenia gorąco zachęcamy.
Uwaga: Strona na której Państwo jesteście może zawierać nieaktualne dane. Dlatego zalecamy sprawdzić ich aktualność pod linkiem zawartym w notatce powyżej.

Powiązane:

  1. Biznesowa, Mikorzyn, sala do 18 osób Sala Biznesowa zaprasza Państwa do obejrzenia tego co proponuje ośrodek Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy Magnolia w swej ofercie. Sam obiekt znaleźć...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?