0

Sala czerwona, Katowice, sala do 40 osób

Obiekt Business Center 1 to świetne miejsce na wynajem sali ( takiej jak choćby Sala czerwona ) pod organizację sympozjów, zjazdów oraz innych form o charakterze integracyjnym i/lub oświatowym. Infrastruktura obiektu pozwala aranżować szkolenia rozszerzone o prezentacje dodatkowe.

Mieścimy się w miejscowości Katowice ( Śląskie ), a nasz dokładny adres to:
Business Center 1
Staromiejska 2/7
40-013 Katowice
województwo Śląskie

Jeśli nadal nie kojarzą Państwo gdzie się znajdujemy to informujemy, że będącą w pobliżu miejscowością jest ( województwo ).

Konferencje są i będą coraz popularniejsze. Dlatego też powstają coraz liczniej ośrodki jedynie w tym celu. Już działające akomodują własną ofertę tak, by możliwy był wynajem pomieszczeń w celach biznesowych. Dla nich to okazja, gdyż gromadzizazwyczaj większą grupę osób, często z innych województw. Te zaś często, jako miejsce noclegu, wybierają pozostanie w ośrodku gdzie konferencja ma miejsce.

Wspomniana wyżej sala stanowi świetną propozycję przy poszukiwaniu miejsca do wynajęcia pod kątem organizacji konferencji dla około 40 uczestników. Oczywiście wiele zależy od użytego schematu siedzeń. Dlatego więc wychodzimy z pomocą przedstawiając sprawdzone przez nas:

  • układ typu Inny: około 40 gości

Z naszej strony możemy zapewnić, iż dokładamy wszelkich wysiłków aby współpraca z nami przebiegała płynnie i bez nadmiernych formalności.

Aby ułatwić planowanie pod kątem własnej koncepcji, podajemy iż sala konferencyjna charakteryzuje się:

  • powierzchnią około 60 m2

Zdarza się, że małe hotele podczas wynajmu nie przyjmują rezerwacji innych gości, ponieważ brakło by im miejsc lub chcą się skupić na najlepszej|jak najlepszej|możliwie najlepszej} obsłudze członków. Wielokrotnie w trakcie takich konferencji organizowane są dodatkowe imprezy jak grille, spotkania panelowe czy konkursy sponsorów ( jeśi takowi wystepują ). To już zwyczajowy punkt takich spotkań. Obiekty podnoszą standardy, zwiększają liczbę atrakcji, zniżają ceny i jedynym ograniczeniem tak naprawdę staje się zasobność portfela organizatora.

Sala czerwona, Katowice, sala do 40 osób zaprasza do zapoznania się z pełniejszą ofertą. Możliwość aranżacji dotyczyć może także innych sal ośrodka, a tym samym lepsze dopasowanie dla Państwa oczekiwań. Dlatego zachęcamy do skontaktowania się z naszym obiektem.
Uwaga: Strona na której Państwo jesteście może zawierać już nieaktualne dane. Dlatego ze swej strony zalecamy sprawdzić ich aktualność pod linkiem zawartym w notatce powyżej.

Powiązane:

  1. Sala żółta, Katowice, sala do 30 osób Ośrodek Business Center 1 to idealne miejsce na wynajem sali ( takiej jak choćby Sala żółta ) pod organizację konferencji,...
  2. Sala zielona, Katowice, sala do 20 osób Business Center 1 wita wszystkich chętnych swoją ofertą do wynajmowania sal, a w szczególności informujemy o Sala zielona. Naszą siedzibą...
  3. Pracownia komputerowa, Katowice, sala do 15 osób Obiekt Business Center 1 to wspaniałe miejsce na wynajem sali ( takiej jak choćby Pracownia komputerowa ) pod organizację sympozjów,...
  4. Gabinet, Katowice, sala do 10 osób Hotel*** Diament Katowice, znajdujący się w miejscowości Katowice, jest obiektem przystosowanym do wynajmu sal pod organizację szkoleń, konferencji, sympozjów. Posiadamy...
  5. C+D+E, Katowice, sala do 140 osób Ośrodek Park Hotel*** Diament Katowice to doskonałe miejsce na wynajem sali ( takiej jak choćby C+D+E ) pod organizację konferencji,...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?