0

Średnia sala, Warszawa, sala do 10 osób

Tarasy Business Center Lumen Building zaprasza wszystkich chętnych swą ofertą do wynajmowania sal, a w szczególności informujemy o Średnia sala.
Miejscem gdzie nas można szukać jest Warszawa (00-120), województwo Mazowieckie. Adres pod którym rezydujemy to: Złota 59.

Inną miejscowością w pobliżu jest Warszawa, województwo Mazowieckie, ale informujemy o tym jedynie by było łatwiej wyszukać nasz ośrodek.

Do Waszej dyspozycji, w ramach organizowanych kursów, możemy oddać specjalnie przygotowane pomieszczenia. Z nich w chwili obecnej dostępna do wynajęcia jest Średnia sala.

W tej sali posiadamy możliwość zapewnienia miejsca dla 10. Oczywiście jest to największa ilość jaką zdołaliśmy dla niej określić jako najlepszą na podstawie naszych ustaleń. Nie wyklucza to jednak, w przypadku wynajęcia, aranżu do bardziej odpowiedniej dla Państwa. W tym celu udostępniamy poniżej te, które sami sprawdziliśmy:

  • układ typu Inny: mniej więcej 10 gości

Wkładamy wiele wysiłków aby współpraca z nami była jak najbardziej ułatwiona.

Aby jeszcze łatwiej można było planować, podajemy iż:

  • powierzchnia sali wynosi około 18 m2
  • szerokość: 5.6 m
  • długość: 3.1 m

Zdarza się, że małe obiekty podczas wynajmu nie prowadzą rezerwacji dodatkowych gości, ponieważ brakuje im miejsc lub chcą się skupić na najlepszej|jak najlepszej|możliwie najlepszej} obsłudze członków. Wielokrotnie w trakcie takich szkoleń organizowane są dodatkowe imprezy towarzyszące jak grille, spotkania panelowe czy konkursy sponsorów ( jeśi takowi wystepują ). To już zwyczajowy punkt takich spotkań. Obiekty podnoszą standardy, zwiększają liczbę atrakcji, obnizają ceny i jedynym ograniczeniem tak naprawdę staje się zasobność portfela organizatora.

Średnia sala, Warszawa, sala do 10 osób zachęca do zapoznania się z dokładniejszą ofertą. Możliwość aranżacji dotyczyć może także innych sal obiektu, a tym samym lepsze dopasowanie dla Państwa oczekiwań. Dlatego zachęcamy do kontaktu z naszym ośrodkiem.
Uwaga: Strona na której Państwo się znajdujecie może zawierać już nieaktualne dane. Dlatego ze swej strony doradzamy sprawdzić ich ważność pod linkiem zawartym w notatce powyżej.

Powiązane:

  1. ŚREDNIA, Lublin, sala do 40 osób HOTEL*** HUZAR zaprasza wszystkich zainteresowanych swą ofertą do wynajmu sal, a w szczególności wspominamy o ŚREDNIA. Obiekt ten za swą...
  2. Średnia, Katowice, sala do 92 osób Centrum Restauracyjno – Konferencyjne AMBASADOR, znajdujący się w miejscowości Katowice, jest ośrodkiem przystosowanym do wynajmu sal pod organizację szkoleń, wykładów,...
  3. ŚREDNIA, Bełchatów, sala do 35 osób Obiekt Ośrodek Sportu i Rekreacji WAWRZKOWIZNA to świetne miejsce na wynajem sali ( takiej jak choćby ŚREDNIA ) pod organizację...
  4. Średnia Mniejsza, Katowice, sala do 66 osób Obiekt Centrum Restauracyjno – Konferencyjne AMBASADOR to wspaniałe miejsce na wynajem sali ( takiej jak choćby Średnia Mniejsza ) pod...
  5. Średnia (do 30 osób), Olsztyn, sala do 40 osób HOTEL ** NA SKARPIE, znajdujący się w miejscowości Olsztyn, jest obiektem przystosowanym do wynajmu sal pod organizację kursów, wykładów, seminariów....

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?