0

Sala konferencyjna Duża, Warszawa, sala do 12 osób

Sala Sala konferencyjna Duża zaprasza Państwa do spojrzenia na to co proponuje ośrodek Centrum Biznesowe „WIERZBOWA” w swej ofercie.
Sam obiekt znajduje się w miejscowości Warszawa ( Mazowieckie ), pod adresem Wierzbowa 9/11.

Posiadamy sale konferencyjne gotowe przyjąć gości na szkolenia, sympozja, ale możemy zapewnić także inne dostosowanie sal niż typowe konferencyjno-szkoleniowe, by dopasować się do Państwa wymagań.
Prowadzimy wynajem naszych sal na dogodnych warunkach i zapewniamy pomoc w sprawach tyczących obiektu oraz jego przystosowania.

Wspomniana wyżej sala stanowi dobrą propozycję przy poszukiwaniu miejsca na wynajem pod kątem organizacji zjazdów dla około 12 uczestników. Oczywiście dużo zależy od zastosowanego układu krzeseł. Dlatego też wychodzimy z pomocą przedstawiając gotowe:

  • układ typu Podkowa: w przybliżeniu 12 osób

Z naszej strony możemy zapewnić, iż dokładamy wszelkich wysiłków aby współpraca z nami przebiegała bezproblemowo i bez nadmiernych formalności.

Aby uprościć planowanie pod kątem własnej wizji, podajemy iż sala konferencyjna charakteryzuje się:

  • powierzchnią w przybliżeniu 35 m2
  • szerokością mniej więcej 6.8 m
  • długością w przybliżeniu 4.2 m

Zapraszamy do zapoznania się z pełniejszym opisem dla pozycji Sala konferencyjna Duża, Warszawa, sala do 12 osób. Znajdą tam Państwo więcej informacji, do których odwiedzenia serdecznie zapraszamy.

Razem z zapotrzebowaniem powiększają się także obiekty zebrań konferencyjnych. Po części jest to związane z rosnącymi potrzebami. W czasach gdy nowości technologiczne są coraz łatwiej dostępne dysponowanie bogatym zapleczem multimedialnym przestaje być fanaberią dostępną jedynie dla firm. Internet staje się w tych nowocześniejszych także miejscem interakcji prowadzącego z uczestnikami, którzy natychmiast mogą reagować i komentować przebieg.

Uwaga: Strona na której Państwo jesteście może zawierać już nieaktualne informacje. Dlatego ze swej strony zalecamy sprawdzić ich ważność pod linkiem zawartym w notatce powyżej.

Powiązane:

  1. DUŻA SALA KONFERENCYJNA, Warszawa, sala do 14 osób Aurum Building, znajdujący się w miejscowości Warszawa, jest ośrodkiem przystosowanym do wynajmu sal pod organizację szkoleń, konferencji, sympozjów. Posiadamy do...
  2. DUŻA, Warszawa, sala do 80 osób Sala DUŻA zaprasza Was do spojrzenia na to co proponuje ośrodek HOTEL*** BELWEDERSKI w swojej ofercie. Sam ośrodek ma siedzibę...
  3. Duża sala, Warszawa, sala do 24 osób Tarasy Business Center Lumen Building, znajdujący się w miejscowości Warszawa, jest ośrodkiem dostosowanym do wynajmu sal pod organizację szkoleń, wykładów,...
  4. Duża konferencyjna, Ruciane Nida, sala do 150 osób Obiekt Ośrodek Narodowego Banku Polskiego „Guzianka” to wspaniałe miejsce na wynajem sali ( takiej jak choćby Duża konferencyjna ) pod...
  5. Konferencyjna Duża, Rzeszów, sala do 60 osób Ośrodek Hotel Hubertus *** to doskonałe miejsce na wynajem sali ( takiej jak choćby Konferencyjna Duża ) pod organizację sympozjów,...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?