0

Sala szkoleniowo – konferencyjna, Ślesin, sala do 250 osób

Sala Sala szkoleniowo – konferencyjna zaprasza Państwa do obejrzenia tego co proponuje obiekt Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy – Bernardynka w swej ofercie.
Sam obiekt znaleźć można w miejscowości Ślesin ( województwo Wielkopolskie ), pod adresem Wąsosze.

Posiadamy sale konferencyjne gotowe przyjąć gości na konferencje, wykłady, ale możemy zapewnić także inne aranżacje sal niż typowe konferencyjno-szkoleniowe, by dopasować się do Waszych wymagań.
Prowadzimy wynajem naszych sal na dogodnych warunkach i gwarantujemy pomoc w sprawach tyczących obiektu oraz jego przystosowania.

Konferencje są coraz powszechniejsze. W związku z tym powstają coraz liczniej ośrodki jedynie w tym celu. Już działające dostosowują własną ofertę tak, by możliwy był użyczenie sal w celach biznesowych. Dla nich to świetna okazja, gdyż gromadzi większą grupę osób, często przyjeżdżających z innych miast. Te zaś z reguły, jako miejsce noclegu, decydują się na pozostanie w obiekcie gdzie konferencja ma miejsce.

Wspomniana wyżej sala stanowi świetną propozycję przy poszukiwaniu miejsca na wynajem pod kątem organizacji szkoleń dla w przybliżeniu 250 osób. Oczywiście dużo zależy od zastosowanego ułożenia siedzeń. Dlatego też wychodzimy z pomocą przedstawiając gotowe:

  • układ typu Teatralny: do 250 gości
  • układ typu Bankietowy: mniej więcej 160 gości
  • układ typu Klasowy: mniej więcej 100 uczestników

Z naszej strony jesteśmy w stanie zapewnić, iż dokładamy wszelkich starań aby współpraca z nami przebiegała płynnie i bez nadmiernych formalności.

Aby uprościć dostosowanie pod kątem własnej wizji, podajemy iż pomieszczenie charakteryzuje się:

  • powierzchnią około 400 m2
  • szerokością około 16 m
  • długością mniej więcej 25 m
  • wysokością w przybliżeniu 3.02 m

Jednocześnie z rosnącym popytem powiększają się także obiekty spotkań biznesowych. Częściowo wiąże się to z rosnącymi potrzebami. W czasach gdy nowości technologiczne są coraz powszechniejsze dysponowanie bogatym zapleczem multimedialnym przestaje być fanaberią dostępną jedynie dla najbogatszych. Internet staje się w tych nowocześniejszych także miejscem interakcji wykładowcy z uczestnikami, którzy natychmiast mogą reagować i komentować przebieg.

Sala szkoleniowo – konferencyjna, Ślesin, sala do 250 osób zachęca do zapoznania się z pełniejszą ofertą. Możliwość aranżu dotyczyć może także innych sal ośrodka, a tym samym lepsze dopasowanie dla Państwa wymagań. Dlatego zachęcamy do skontaktowania się z naszym ośrodkiem.
Uwaga: Strona na której Państwo się znajdujecie może zawierać już nieaktualne dane. Dlatego zalecamy sprawdzić ich aktualność pod linkiem zawartym w notatce powyżej.

Powiązane:

  1. Sala szkoleniowo-konferencyjna C, Wrocław, sala do 150 osób Sala Sala szkoleniowo-konferencyjna C zaprasza Was do spojrzenia na to co proponuje ośrodek Synergy Trainings w swojej ofercie. Sam ośrodek...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?