0

Sala multimedialna, Szczyrk, sala do 140 osób

Ośrodek HOTEL ALPIN to idealne miejsce na wynajem sali ( takiej jak choćby Sala multimedialna ) pod organizację konferencji, szkoleń oraz innych działań o charakterze integracyjnym i/lub oświatowym. Infrastruktura obiektu pozwala projektować wykłady rozszerzone o imprezy towarzyszące.

Rezydujemy w miejscowości Szczyrk ( województwo Śląskie ), a nasz dokładny adres to:
HOTEL ALPIN
BESKIDZKA 40
43-370 Szczyrk
województwo Śląskie

Jeśli nadal nie wiedzą Państwo gdzie się znajdujemy to podpowiadamy, że nieodległą miejscowością jest ( województwo ).

Wspomniana wyżej sala stanowi bardzo dobrą propozycję przy poszukiwaniu miejsca na wynajem pod kątem organizacji zjazdów dla w przybliżeniu 140 osób. Oczywiście wiele zależy od zastosowanego ułożenia krzeseł. Dlatego też wychodzimy z pomocą przedstawiając sprawdzone przez nas:

  • układ typu Teatralny: do 140 osób
  • układ typu Bankietowy: mniej więcej 100 osób
  • układ typu Klasowy: w przybliżeniu 70 uczestników

Z własnej strony możemy zapewnić, iż dokładamy wszelkich starań aby współpraca z nami przebiegała bezproblemowo i bez nadmiernych formalności.

Konferencje to spotkania dużych i poważnych firm toczące się wokół określonego zagadnienia. Aranżowane są najczęściej w hotelach, które proponują dobrze wyposażone sale ze znaczną ilością pokoi i innymi atrakcjami. Wielkośc jest istotna, gdyż często firmy nie posiadają tak przestronnych przestrzeni by można w nich przeprowadzić nawet niezbyt długie spotkanie. W przypadku wolnych zawodów zebranie przedstawicieli bywa znacznie trudniejsze.

W razie pytań zapraszamy do skontaktowania się z nami. W tym celu zapraszamy do odwiedzenia pozycji Sala multimedialna, Szczyrk, sala do 140 osób, gdzie znajduje się więcej informacji.
Uwaga: Strona na której Państwo się znajdujecie może zawierać już nieaktualne informacje. Dlatego doradzamy sprawdzić ich aktualność pod linkiem zawartym w notatce powyżej.

Powiązane:

  1. Szkoleniowa i Multimedialna, Lublin, sala do 16 osób Międzynarodowe Centrum Szkoleń i Kompetencji Sp. z o.o., znajdujący się w miejscowości Lublin, jest obiektem dostosowanym do wynajmu sal pod...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?