0

Sala VIP, Szczyrk, sala do 30 osób

Sala Sala VIP zaprasza Was do obejrzenia tego co proponuje ośrodek HOTEL ALPIN w swojej ofercie.
Sam ośrodek znajduje się w miejscowości Szczyrk ( Śląskie ), na ulicy BESKIDZKA 40.

Posiadamy sale konferencyjne gotowe przyjąć uczestników na szkolenia, sympozja, ale możemy zapewnić także inne dostosowanie przestrzeni niż typowe konferencyjno-szkoleniowe, by dopasować się do Waszych wymagań.
Prowadzimy wynajem naszych sal na dogodnych warunkach i gwarantujemy pomoc w części dotyczącej obiektu oraz jego przygotowania.

W tej sali posiadamy możliwość zapewnienia miejsca dla 30. Oczywiście jest to maksymalna ilość jaką zdołaliśmy dla niej uzyskać jako optymalną na podstawie naszych ustaleń. Nie wyklucza to jednak, w przypadku wynajęcia, aranżu do dogodnej dla Państwa. W tym celu przygotowaliśmy te, które sami sprawdziliśmy:

  • układ typu Teatralny: w przybliżeniu 30 gości
  • układ typu Bankietowy: w przybliżeniu 25 gości
  • układ typu Klasowy: w przybliżeniu 24 osób

Wkładamy wiele starań aby współpraca z nami była jak najbardziej owocna.

W razie pytań zapraszamy do skontaktowania się z nami. W tym celu zapraszamy do odwiedzenia pozycji Sala VIP, Szczyrk, sala do 30 osób, gdzie znajduje się więcej informacji.
Uwaga: Strona na której Państwo jesteście może zawierać nieaktualne informacje. Dlatego ze swej strony doradzamy sprawdzić ich ważność pod linkiem zawartym w notatce powyżej.

Powiązane:

  1. Sala multimedialna, Szczyrk, sala do 140 osób Ośrodek HOTEL ALPIN to idealne miejsce na wynajem sali ( takiej jak choćby Sala multimedialna ) pod organizację konferencji, szkoleń...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?