0

Sala Balowa, Załuski, sala do 80 osób

Pałac Zdunowo zaprasza wszystkich chętnych swą ofertą do wynajmowania sal, a w szczególności wspominamy o Sala Balowa.
Miejscem gdzie nas można szukać jest Załuski (09-142), województwo Mazowieckie. Obiekt znajduje się na ulicy: Zdunowo 50.

Do Państwa dyspozycji, w ramach organizowanych wykładów, możemy płatnie udostępnić specjalnie przygotowane pomieszczenia. Spomiędzy nich w chwili obecnej możliwa do wynajęcia jest Sala Balowa.

Jednocześnie z rosnącym popytem ulegają zmianie także same oferty spotkań konferencyjnych. Po części jest to związane z rosnącymi potrzebami. W czasach gdy nowości technologiczne są coraz łatwiej dostępne dysponowanie bogatym zapleczem multimedialnym przestaje być fanaberią dostępną jedynie dla najbogatszych. Sieć internetowa staje się w tych nowocześniejszych także miejscem interakcji wykładowcy z uczestnikami, którzy na bieżąco mogą reagować i komentować przebieg.

Wspomniana wyżej sala konferencyjna stanowi idealną propozycję przy poszukiwaniu miejsca do wynajęcia pod kątem organizacji spotkań biznesowych dla mniej więcej 80 osób. Oczywiście dużo zależy od użytego układu siedzeń. Dlatego więc wychodzimy z pomocą przedstawiając sprawdzone przez nas:

 • układ typu Podkowa: około 35 gości
 • układ typu Teatralny: mniej więcej 80 gości
 • układ typu Układ I: około 30 gości

Z naszej strony możemy zapewnić, iż dokładamy wszelkich wysiłków aby współpraca z nami przebiegała bezproblemowo i bez zbędnych formalności.

Aby uprościć dostosowanie pod kątem własnej koncepcji, podajemy iż pomieszczenie charakteryzuje się:

 • powierzchnią około 62 m2
 • szerokością mniej więcej 5.60 m
 • długością w przybliżeniu 10.40 m
 • wysokością mniej więcej 3.45 m

W razie zainteresowania ofertą konferencyjną zapraszamy do skontaktowania się z nami. W tym celu zapraszamy do odwiedzenia pozycji Sala Balowa, Załuski, sala do 80 osób, gdzie znajduje się więcej informacji.

Konferencje są i będą coraz popularniejsze. Dlatego też powstają coraz liczniej ośrodki jedynie w tym celu. Już działające przystosowują własną ofertę tak, by możliwy był użyczenie sal w celach biznesowych. Dla nich to plus, gdyż gromadzi większą grupę osób, często przyjeżdżających z innych krajów. Te zaś zazwyczaj, jako miejsce zakwaterowania, wybierają pozostanie w ośrodku gdzie konferencja ma miejsce.

Uwaga: Strona na której Państwo się znajdujecie może zawierać nieaktualne dane. Dlatego doradzamy sprawdzić ich aktualność pod linkiem zawartym w notatce powyżej.

Powiązane:

 1. Sala Balowa, Warszawa, sala do 450 osób Courtyard by Marriott Warsaw Airport zaprasza wszystkich chętnych swą ofertą do wynajmowania sal, a w szczególności informujemy o Sala Balowa....
 2. SALA BALOWA, Krasiczyn, sala do 140 osób Hotel ZAMKOWY*** wita wszystkich chętnych swą ofertą do wynajmowania sal, a w szczególności wspominamy o SALA BALOWA. Można nas odnaleźć...
 3. BALOWA, Sieniawa, sala do 160 osób Sala BALOWA zaprasza Was do spojrzenia na to co proponuje obiekt ZESPÓŁ PAŁACOWO-PARKOWY w swej ofercie. Sam obiekt znaleźć można...
 4. SALA BALOWA I, Kąty Wrocławskie, sala do 90 osób PAŁAC KROBIELOWICE, znajdujący się w miejscowości Kąty Wrocławskie, jest obiektem przystosowanym do wynajmu sal pod organizację kursów, konferencji, sympozjów. Posiadamy...
 5. Sala konferencyjno-balowa, Bielsko-Biała, sala do 350 osób Park Hotel Vienna zaprasza wszystkich zainteresowanych swą ofertą do wynajmowania sal, a w szczególności informujemy o Sala konferencyjno-balowa. Miejscem gdzie...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?