0

Salonik, Załuski, sala do 35 osób

Sala Salonik zaprasza Państwa do obejrzenia tego co proponuje obiekt Pałac Zdunowo w swojej ofercie.
Sam ośrodek znaleźć można w miejscowości Załuski ( województwo Mazowieckie ), na ulicy Zdunowo 50.

Posiadamy sale konferencyjne gotowe przyjąć uczestników na kursy, spotkania biznesowe, ale możemy zapewnić także inne aranż przestrzeni niż typowe konferencyjno-szkoleniowe, by dopasować się do Państwa wymagań.
Prowadzimy wynajem naszych sal na dogodnych warunkach i gwarantujemy pomoc w sprawach tyczących obiektu oraz jego przystosowania.

Ta sala konferencyjna może pomieścić maksymalnie 35 osób. Oczywiście dotyczy to układu który przygotowaliśmy.

Aby łatwiej można było planować, podajemy iż:

  • powierzchnia wynosi mniej więcej 46 m2
  • szerokość: 4.34 m
  • długość: 4 m
  • wysokość: 3.45 m

Sprawdziliśmy też rozmieszczenie miejsc siedzących i orientacyjnie sala powinna umożliwić według nas:

  • układ Podkowa: do 12 uczestników
  • układ Teatralny: około 35 gości
  • układ Układ I: do 23 osób

Konferencje są coraz powszechniejsze. W związku z tym powstają coraz liczniej obiekty jedynie w tym celu. Już istniejące dostosowują ofertę tak, by możliwy był użyczenie sal w celach biznesowych. Dla nich to plus, gdyż gromadzizazwyczaj większą grupę osób, często z innych miast. Te zaś z reguły, jako miejsce zakwaterowania, postanawiają pozostanie w obiekcie gdzie spotkanie ma miejsce.

W razie zainteresowania ofertą konferencyjną zapraszamy do kontaktu z nami. W tym celu zapraszamy do odwiedzenia pozycji Salonik, Załuski, sala do 35 osób, gdzie znajduje się więcej informacji.
Uwaga: Strona na której Państwo jesteście może zawierać nieaktualne informacje. Dlatego doradzamy sprawdzić ich ważność pod linkiem zawartym w notatce powyżej.

Powiązane:

  1. Sala Balowa, Załuski, sala do 80 osób Pałac Zdunowo zaprasza wszystkich chętnych swą ofertą do wynajmowania sal, a w szczególności wspominamy o Sala Balowa. Miejscem gdzie nas...
  2. SALONIK KLUBOWY, Kraków, sala do 12 osób Hotel Amadeus wita wszystkich zainteresowanych swą ofertą do wynajmu sal, a w szczególności informujemy o SALONIK KLUBOWY. Można nas odnaleźć...
  3. Salonik Flory, Żagań, sala do 0 osób Sala Salonik Flory zaprasza Państwa do obejrzenia tego co proponuje obiekt Pałac Książęcy w Żaganiu w swej ofercie. Sam obiekt...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?