0

Sala Sobieniowa, Sobienie Jeziory, sala do 600 osób

Hotel Sobienie Królewskie wita wszystkich chętnych swoją ofertą do wynajmu sal, a w szczególności informujemy o Sala Sobieniowa.
Obiekt ten za swą siedzibę przyjął Sobienie Jeziory (08-443), województwo Mazowieckie. Obiekt znajduje się na ulicy: Sobienie Szlacheckie 6.

Do Państwa dyspozycji, w ramach przeprowadzanych szkoleń, możemy płatnie udostępnić specjalnie przygotowane sale. Spomiędzy nich aktualnie możliwa do wynajęcia jest Sala Sobieniowa.

Wspomniana wyżej sala konferencyjna stanowi idealną propozycję przy poszukiwaniu miejsca na wynajem pod kątem organizacji szkoleń dla około 600 uczestników. Oczywiście dużo zależy od zastosowanego ułożenia krzeseł. Dlatego też wychodzimy z pomocą przedstawiając sprawdzone przez nas:

  • układ typu Teatralny: około 600 gości
  • układ typu Klasowy: w przybliżeniu 600 uczestników
  • układ typu Podkowa: do 600 osób

Z własnej strony możemy zagwarantować, iż dokładamy wszelkich starań aby współpraca z nami przebiegała bezproblemowo i bez zbędnych formalności.

Aby ułatwić aranżację pod kątem własnej koncepcji, podajemy iż pomieszczenie charakteryzuje się:

  • powierzchnią około 650 m2
  • szerokością mniej więcej 15 m
  • długością mniej więcej 40 m
  • wysokością około 9 m

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z nami. W tym celu zapraszamy do odwiedzenia pozycji Sala Sobieniowa, Sobienie Jeziory, sala do 600 osób, gdzie znajduje się więcej informacji.

Konferencje to spotkania dużych grup dziennikarzy toczące się wokół określonego zagadnienia. Przeprowadzane są zawsze w punktach rekreacyjnych, które proponują dobrze wyposażone sale ze znaczną ilością pokoi i dodatkowymi atrakcjami. Wielkośc jest istotna, gdyż nierzadko firmy nie posiadają tak dużych przestrzeni by można w nich przeprowadzić nawet niezbyt długie spotkanie. W przypadku wolnych zawodów zebranie przedstawicieli bywa znacznie trudniejsze.

Uwaga: Strona na której Państwo się znajdujecie może zawierać już nieaktualne informacje. Dlatego ze swej strony doradzamy sprawdzić ich ważność pod linkiem zawartym w notatce powyżej.

Brak powiązanych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?