0

Sala F, Sobienie Jeziory, sala do 35 osób

Sala Sala F zaprasza Was do obejrzenia tego co proponuje ośrodek Hotel Sobienie Królewskie w swej ofercie.
Sam obiekt znaleźć można w miejscowości Sobienie Jeziory ( województwo Mazowieckie ), na ulicy Sobienie Szlacheckie 6.

Posiadamy sale konferencyjne gotowe przyjąć gości na szkolenia, sympozja, ale możemy zapewnić także inne aranżacje przestrzeni niż typowe konferencyjno-szkoleniowe, by dopasować się do Państwa preferencji.
Prowadzimy wynajem naszych sal na atrakcyjnych warunkach i zapewniamy pomoc w sprawach tyczących obiektu oraz jego przygotowania.

Wspomniana wyżej sala konferencyjna stanowi świetną propozycję przy poszukiwaniu miejsca do wynajęcia pod kątem organizacji wykładów dla około 35 osób. Oczywiście wiele zależy od zastosowanego układu krzeseł. Dlatego też wychodzimy z pomocą przedstawiając gotowe:

  • układ typu Teatralny: około 35 gości
  • układ typu Klasowy: około 35 uczestników
  • układ typu Podkowa: w przybliżeniu 35 gości

Z własnej strony jesteśmy w stanie zagwarantować, iż dokładamy wszelkich wysiłków aby współpraca z nami przebiegała płynnie i bez nadmiernych formalności.

Aby uprościć planowanie pod kątem własnej wizji, podajemy iż pomieszczenie charakteryzuje się:

  • powierzchnią w przybliżeniu 200 m2
  • szerokością w przybliżeniu 11 m
  • długością mniej więcej 5 m
  • wysokością około 4 m

Sala F, Sobienie Jeziory, sala do 35 osób zaprasza do zapoznania się z dokładniejszą ofertą. Możliwość dostosowania dotyczyć może także innych sal ośrodka, a tym samym lepsze dopasowanie dla Państwa oczekiwań. Dlatego zachęcamy do skontaktowania się z naszym ośrodkiem.
Uwaga: Strona na której Państwo się znajdujecie może zawierać już nieaktualne informacje. Dlatego ze swej strony zalecamy sprawdzić ich ważność pod linkiem zawartym w notatce powyżej.

Powiązane:

  1. Sala Sobieniowa, Sobienie Jeziory, sala do 600 osób Hotel Sobienie Królewskie wita wszystkich chętnych swoją ofertą do wynajmu sal, a w szczególności informujemy o Sala Sobieniowa. Obiekt ten...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?