0

Sala E, Sobienie Jeziory, sala do 170 osób

Sala Sala E zaprasza Was do obejrzenia tego co proponuje obiekt Hotel Sobienie Królewskie w swej ofercie.
Sam ośrodek ma siedzibę w miejscowości Sobienie Jeziory ( Mazowieckie ), pod adresem Sobienie Szlacheckie 6.

Posiadamy sale konferencyjne gotowe przyjąć gości na konferencje, wykłady, ale możemy zapewnić także inne aranżacje sal niż typowe konferencyjno-szkoleniowe, by dopasować się do Państwa preferencji.
Prowadzimy wynajem naszych sal na atrakcyjnych warunkach i zapewniamy pomoc w sprawach tyczących obiektu oraz jego przygotowania.

Konferencje to spotkania dużych i poważnych grup dziennikarzy toczące się wokół określonego zagadnienia. Przeprowadzane są często w punktach rekreacyjnych, które proponują bardzo dobrze wyposażone sale ze znaczną ilością pokoi i dodatkowymi atrakcjami. Wielkośc jest istotna, gdyż nierzadko firmy nie posiadają tak dużych przestrzeni by można w nich przeprowadzić nawet niezbyt długie spotkanie. W przypadku wolnych zawodów zebranie przedstawicieli bywa znacznie trudniejsze.

W tej sali możemy zapewnić miejsca dla 170. Oczywiście jest to maksymalna ilość jaką zdołaliśmy dla niej uzyskać jako optymalną na podstawie naszych pomiarów. Nie wyklucza to jednak, w przypadku wynajęcia, aranżu do bardziej odpowiedniej dla Państwa. W tym celu przygotowaliśmy te, które sami sprawdziliśmy:

  • układ typu Teatralny: w przybliżeniu 170 osób
  • układ typu Klasowy: w przybliżeniu 170 gości
  • układ typu Podkowa: w przybliżeniu 170 osób

Wkładamy wiele starań aby współpraca z ośrodkiem była jak najbardziej ułatwiona.

Aby prościej można było planować, podajemy iż:

  • powierzchnia to w przybliżeniu 200 m2
  • szerokość sali: 10 m
  • długość: 20 m
  • wysokość: 5 m

Konferencje są i będą coraz powszechniejsze. W związku z tym powstają coraz liczniej ośrodki jedynie w tym celu. Już działające akomodują własną ofertę tak, by możliwy był użyczenie pomieszczeń w celach biznesowych. Dla nich to plus, gdyż gromadzizazwyczaj większą grupę osób, często przyjeżdżających z innych województw. Te zaś najczęściej, jako miejsce zakwaterowania, decydują się na pozostanie w ośrodku gdzie konferencja ma miejsce.

Sala E, Sobienie Jeziory, sala do 170 osób zachęca do zapoznania się z pełniejszą ofertą. Możliwość dostosowania dotyczyć może także innych sal obiektu, a tym samym lepsze dopasowanie dla Państwa wymagań. Dlatego zachęcamy do skontaktowania się z naszym ośrodkiem.
Uwaga: Strona na której Państwo jesteście może zawierać nieaktualne informacje. Dlatego zalecamy sprawdzić ich ważność pod linkiem zawartym w notatce powyżej.

Powiązane:

  1. Sala F, Sobienie Jeziory, sala do 35 osób Sala Sala F zaprasza Was do obejrzenia tego co proponuje ośrodek Hotel Sobienie Królewskie w swej ofercie. Sam obiekt znaleźć...
  2. Sala Sobieniowa, Sobienie Jeziory, sala do 600 osób Hotel Sobienie Królewskie wita wszystkich chętnych swoją ofertą do wynajmu sal, a w szczególności informujemy o Sala Sobieniowa. Obiekt ten...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?