0

Sala B – Zielona, Sobienie Jeziory, sala do 50 osób

Hotel Sobienie Królewskie wita wszystkich chętnych swoją ofertą do wynajmu sal, a w szczególności informujemy o Sala B – Zielona.
Można nas odnaleźć szukając w: Sobienie Jeziory (08-443), województwo Mazowieckie. Obiekt znajduje się na ulicy: Sobienie Szlacheckie 6.

Do Waszej dyspozycji, w ramach organizowanych konferencji, możemy płatnie udostępnić specjalnie przygotowane pomieszczenia. Spośród nich aktualnie możliwa do wynajęcia jest Sala B – Zielona.

Razem z zapotrzebowaniem zmieniają się też obiekty zebrań konferencyjnych. Po części jest to związane z rosnącymi potrzebami. W czasach gdy nowinki technologiczne są coraz łatwiej dostępne dysponowanie bogatym zapleczem multimedialnym przestaje być fanaberią dostępną jedynie dla zasobnych klientów. Internet staje się w tych nowocześniejszych także miejscem interakcji wykładowcy z uczestnikami, którzy natychmiast mogą reagować i komentować przebieg.

Wspomniana wyżej sala konferencyjna stanowi świetną propozycję przy poszukiwaniu miejsca do wynajęcia pod kątem organizacji konferencji dla w przybliżeniu 50 osób. Oczywiście dużo zależy od użytego układu krzeseł. Dlatego więc wychodzimy z pomocą przedstawiając gotowe:

 • układ typu Teatralny: do 50 osób
 • układ typu Klasowy: mniej więcej 50 gości
 • układ typu Podkowa: około 50 uczestników

Z własnej strony jesteśmy w stanie zapewnić, iż dokładamy wszelkich wysiłków aby współpraca z nami przebiegała bezproblemowo i bez nadmiernych formalności.

Aby uprościć aranżację pod kątem własnej wizji, podajemy iż sala konferencyjna charakteryzuje się:

 • powierzchnią mniej więcej 60 m2
 • szerokością mniej więcej 5 m
 • długością mniej więcej 11 m
 • wysokością mniej więcej 4 m

Zapraszamy do zapoznania się z bogatszym opisem dla pozycji Sala B – Zielona, Sobienie Jeziory, sala do 50 osób. Odnajdą tam Państwo więcej aktualnych danych, do których obejrzenia serdecznie zapraszamy.
Uwaga: Strona na której Państwo jesteście może zawierać nieaktualne informacje. Dlatego ze swej strony doradzamy sprawdzić ich ważność pod linkiem zawartym w notatce powyżej.

Powiązane:

 1. Sala F, Sobienie Jeziory, sala do 35 osób Sala Sala F zaprasza Was do obejrzenia tego co proponuje ośrodek Hotel Sobienie Królewskie w swej ofercie. Sam obiekt znaleźć...
 2. Sala Sobieniowa, Sobienie Jeziory, sala do 600 osób Hotel Sobienie Królewskie wita wszystkich chętnych swoją ofertą do wynajmu sal, a w szczególności informujemy o Sala Sobieniowa. Obiekt ten...
 3. Sala C – Niebieska, Sobienie Jeziory, sala do 50 osób Hotel Sobienie Królewskie wita wszystkich chętnych swą ofertą do wynajmu sal, a w szczególności wspominamy o Sala C – Niebieska....
 4. Sala E, Sobienie Jeziory, sala do 170 osób Sala Sala E zaprasza Was do obejrzenia tego co proponuje obiekt Hotel Sobienie Królewskie w swej ofercie. Sam ośrodek ma...
 5. Zielona, Starachowice, sala do 87 osób Sala Zielona zaprasza Was do obejrzenia tego co proponuje ośrodek Hotel Senator w swej ofercie. Sam obiekt znaleźć można w...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?