0

Sala konferencyjna, Zamość, sala do 60 osób

Hotel****Koronny, znajdujący się w miejscowości Zamość, jest obiektem przystosowanym do wynajmu sal pod organizację kursów, konferencji, seminariów. Posiadamy do dyspozycji bogato wyposażone sale konferencyjne. Prezentowana tutaj Sala konferencyjna może zapewnić 60 miejsc dla uczestników. Naszą ofertę kierujemy do firm i osób, które chcą w fachowy sposób zaprezentować swoją firmę przed przybyłymi na seminarium.

Nasz adres to:
Hotel****Koronny
Koszary 7
22-400 Zamość
Województwo Lubelskie

Wspomniana wyżej sala stanowi bardzo dobrą propozycję przy poszukiwaniu miejsca do wynajęcia pod kątem organizacji konferencji dla około 60 uczestników. Oczywiście wiele zależy od użytego ułożenia krzeseł. Dlatego też wychodzimy z pomocą przedstawiając gotowe:

  • układ typu Kinowy: mniej więcej 60 uczestników

Z naszej strony możemy zapewnić, iż dokładamy wszelkich starań aby współpraca z nami przebiegała płynnie i bez nadmiernych formalności.

Aby uprościć dostosowanie pod kątem własnej wizji, podajemy iż sala charakteryzuje się:

  • powierzchnią w przybliżeniu 60 m2
  • szerokością około 6.5 m
  • długością w przybliżeniu 11 m
  • wysokością w przybliżeniu 3 m

Zapraszamy do zapoznania się z bogatszym opisem dla pozycji Sala konferencyjna, Zamość, sala do 60 osób. Odnajdą tam Państwo więcej aktualnych danych, do których odwiedzenia serdecznie zapraszamy.
Uwaga: Strona na której Państwo się znajdujecie może zawierać już nieaktualne informacje. Dlatego ze swej strony zalecamy sprawdzić ich ważność pod linkiem zawartym w notatce powyżej.

Brak powiązanych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?