0

Feniks, Piotrków Trybunalski, sala do 64 osób

Ośrodek Vestil Business & Conference *** to idealne miejsce na wynajem sali ( takiej jak choćby Feniks ) pod organizację sympozjów, zjazdów oraz innych imprez o charakterze integracyjnym i/lub oświatowym. Infrastruktura ośrodka pozwala projektować kursy rozszerzone o prezentacje towarzyszące.

Znaleźć nas można w miejscowości Piotrków Trybunalski ( województwo Łódzkie ), a nasz dokładny adres to:
Vestil Business & Conference ***
Armii Krajowej 22c
97-300 Piotrków Trybunalski
województwo Łódzkie

Jeśli nadal nie wiedzą Państwo gdzie się znajdujemy to informujemy, że pobliską lokalizacją jest Łódź ( Łódzkie ).

Razem z zapotrzebowaniem zmieniają się także same oferty spotkań biznesowych. Częściowo jest to związane z rosnącymi potrzebami. W czasach gdy nowinki technologiczne są coraz powszechniejsze dysponowanie dobrym sprzętem multimedialnym przestaje być fanaberią dostępną jedynie dla firm. Sieć internetowa staje się w tych nowocześniejszych także miejscem interakcji prowadzącego z uczestnikami, którzy na bieżąco mogą reagować i komentować przebieg.

Często małe hotele podczas wynajmu nie prowadzą rezerwacji innych gości, ponieważ brakło by im miejsc lub chcą się skupić na najlepszej|jak najlepszej|możliwie najlepszej} obsłudze członków. Często w trakcie takich konferencji organizowane są dodatkowe imprezy jak grille, spotkania panelowe czy konkursy sponsorów ( jeśi takowi wystepują ). To już standardowy punkt takich spotkań. Ośrodki zwiększają standardy, zwiększają liczbę imprez towarzyszących, obnizają ceny i jedynym ograniczeniem tak naprawdę staje się zasobność portfela organizującego.

W tej sali konferencyjnej posiadamy możliwość zapewnienia miejsca dla 64. Oczywiście jest to maksymalna ilość jaką zdołaliśmy dla niej oszacować jako najlepszą na podstawie naszych pomiarów. Nie wyklucza to jednak, w przypadku wynajmu, aranżu do dogodnej dla Państwa. W tym celu przygotowaliśmy te, które sami sprawdziliśmy:

  • układ typu Teatralny: około 64 gości
  • układ typu Klasowy: w przybliżeniu 38 uczestników
  • układ typu Podkowa: mniej więcej 24 uczestników
  • układ typu Bankietowy: do 32 gości

Dokładamy wszelkich starań aby współpraca z naszym była jak najbardziej owocna.

Aby jeszcze łatwiej można było planować, podajemy iż:

  • powierzchnia wynosi mniej więcej 58 m2

Feniks, Piotrków Trybunalski, sala do 64 osób zaprasza do zapoznania się z pełniejszą ofertą. Możliwość aranżacji dotyczyć może także innych sal obiektu, a tym samym lepsze dopasowanie dla Państwa oczekiwań. Dlatego zachęcamy do skontaktowania się z naszym obiektem.
Uwaga: Strona na której Państwo się znajdujecie może zawierać nieaktualne informacje. Dlatego zalecamy sprawdzić ich aktualność pod linkiem zawartym w notatce powyżej.

Brak powiązanych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?