0

Sala konferencyjna A, Polanica-Zdrój, sala do 48 osób

Sala Sala konferencyjna A zaprasza Państwa do obejrzenia tego co proponuje obiekt Villa Polanica w swej ofercie.
Sam ośrodek znajduje się w miejscowości Polanica-Zdrój ( Dolnośląskie ), przy ulicy Matuszewskiego 8.

Jeśli nadal trudno nas odnaleźć to wspominamy, że niedaleką miejscowością jest Kłodzko ( Dolnośląskie )

Posiadamy sale konferencyjne gotowe przyjąć uczestników na konferencje, wykłady, ale możemy zapewnić także inne dostosowanie przestrzeni niż typowe konferencyjno-szkoleniowe, by dopasować się do Waszych preferencji.
Prowadzimy wynajem naszych sal na dogodnych warunkach i zapewniamy pomoc w części dotyczącej obiektu oraz jego przystosowania.

Wspomniana wyżej sala stanowi bardzo dobrą propozycję przy poszukiwaniu miejsca do wynajęcia pod kątem organizacji konferencji dla w przybliżeniu 48 uczestników. Oczywiście dużo zależy od zastosowanego ułożenia krzeseł. Dlatego też wychodzimy z pomocą przedstawiając sprawdzone przez nas:

 • układ typu Teatralny: do 48 osób
 • układ typu Podkowa: do 32 osób
 • układ typu Klasowy: w przybliżeniu 18 gości

Z naszej strony możemy zapewnić, iż dokładamy wszelkich starań aby współpraca z nami przebiegała bezproblemowo i bez nadmiernych formalności.

Aby ułatwić aranżację pod kątem własnej wizji, podajemy iż pomieszczenie charakteryzuje się:

 • powierzchnią w przybliżeniu 53 m2
 • szerokością mniej więcej 777 m
 • długością około 681 m
 • wysokością mniej więcej 3 m

Często małe pensjonaty podczas wynajmu nie przyjmują rezerwacji innych gości, ponieważ brakuje im miejsc lub chcą się skoncentrować na możliwie najlepszej|jak najlepszej|możliwie najlepszej} obsłudze członków. Wielokrotnie w trakcie takich konferencji organizowane są dodatkowe imprezy towarzyszące jak grille, spotkania panelowe czy konkursy sponsorów ( jeśi takowi wystepują ). To już standardowy punkt takich spotkań. Ośrodki zwiększają standardy, zwiększają liczbę imprez towarzyszących, zniżają ceny i jedynym ograniczeniem tak naprawdę staje się zasobność portfela organizującego.

W razie pytań zapraszamy do skontaktowania się z nami. W tym celu zapraszamy do odwiedzenia pozycji Sala konferencyjna A, Polanica-Zdrój, sala do 48 osób, gdzie znajduje się więcej informacji.

Wraz z rosnącym popytem powiększają się też same oferty spotkań konferencyjnych. Częściowo wiąże się to z rosnącymi potrzebami. W czasach gdy nowości technologiczne są coraz powszechniej dostępne dysponowanie dobrym zapleczem multimedialnym przestaje być fanaberią dostępną jedynie dla zasobnych klientów. Sieć internetowa staje się w tych nowocześniejszych także miejscem interakcji prowadzącego z uczestnikami, którzy na bieżąco mogą reagować i komentować przebieg.

Uwaga: Strona na której Państwo jesteście może zawierać nieaktualne dane. Dlatego doradzamy sprawdzić ich aktualność pod linkiem zawartym w notatce powyżej.

Powiązane:

 1. Sala konferencyjna, Polanica-Zdrój, sala do 88 osób Villa Polanica wita wszystkich chętnych swoją ofertą do wynajmowania sal, a w szczególności wspominamy o Sala konferencyjna. Można nas odnaleźć...
 2. Sala konferencyjna mała, Krynica Zdrój, sala do 30 osób OSW „Galicya” wita wszystkich chętnych swoją ofertą do wynajmowania sal, a w szczególności wspominamy o Sala konferencyjna mała. Obiekt ten...
 3. SALA KONFERENCYJNA 2, Lądek-Zdrój, sala do 40 osób Obiekt Centrum Konferencji i Rekreacji GEOVITA w Lądku Zdroju to idealne miejsce na wynajem sali ( takiej jak choćby SALA...
 4. SALA KONFERENCYJNA 3, Lądek-Zdrój, sala do 25 osób Sala SALA KONFERENCYJNA 3 zaprasza Państwa do obejrzenia tego co proponuje obiekt Centrum Konferencji i Rekreacji GEOVITA w Lądku Zdroju...
 5. SALA KONFERENCYJNA 1, Lądek-Zdrój, sala do 120 osób Sala SALA KONFERENCYJNA 1 zaprasza Państwa do spojrzenia na to co proponuje obiekt Centrum Konferencji i Rekreacji GEOVITA w Lądku...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?