0

Kawowa, Poznań, sala do 10 osób

Sala Kawowa zaprasza Państwa do obejrzenia tego co proponuje ośrodek Centrum Językowe IDEA w swej ofercie.
Sam ośrodek znaleźć można w miejscowości Poznań ( województwo Wielkopolskie ), na ulicy Stary Rynek 71/72.

Posiadamy sale konferencyjne gotowe przyjąć gości na konferencje, wykłady, ale możemy zapewnić także inne aranż przestrzeni niż typowe konferencyjno-szkoleniowe, by dopasować się do Waszych wymagań.
Prowadzimy wynajem naszych sal na dogodnych warunkach i zapewniamy pomoc w sprawach tyczących obiektu oraz jego przystosowania.

W tej sali posiadamy możliwość zapewnienia miejsca dla 10. Oczywiście jest to największa ilość jaką zdołaliśmy dla niej określić jako optymalną na podstawie naszych pomiarów. Nie wyklucza to jednak, w przypadku wynajmu, aranżu do bardziej odpowiedniej dla Państwa. W tym celu przygotowaliśmy te, które sami sprawdziliśmy:

  • układ typu Inny: mniej więcej 10 gości

Wkładamy wiele wysiłków aby współpraca z naszym obiektem była jak najbardziej owocna.

Aby jeszcze łatwiej można było planować, podajemy iż:

  • powierzchnia sali to mniej więcej 15.6 m2
  • szerokość sali: 3.80 m
  • długość sali: 4.10 m

Razem z rosnącym popytem ulegają zmianie także obiekty zebrań konferencyjnych. Po części jest to związane z rosnącymi potrzebami. W czasach gdy nowości technologiczne są coraz powszechniejsze dysponowanie dobrym sprzętem multimedialnym przestaje być fanaberią dostępną jedynie dla najbogatszych. Sieć internetowa staje się w tych nowocześniejszych także miejscem interakcji wykładowcy z uczestnikami, którzy na bieżąco mogą reagować i komentować przebieg.

W razie pytań zapraszamy do skontaktowania się z nami. W tym celu zapraszamy do odwiedzenia pozycji Kawowa, Poznań, sala do 10 osób, gdzie znajduje się więcej informacji.

Zdarza się, że małe obiekty w czasie wynajmu nie przyjmują rezerwacji innych gości, ponieważ brakuje im miejsc lub chcą się skoncentrować na możliwie najlepszej|jak najlepszej|możliwie najlepszej} obsłudze członków. Wielokrotnie w trakcie takich szkoleń organizowane są dodatkowe imprezy jak grille, spotkania panelowe czy konkursy sponsorów ( jeśi takowi wystepują ). To już zwyczajowy punkt takich spotkań. Ośrodki podnoszą standardy, zwiększają liczbę atrakcji, zniżają ceny i jedynym ograniczeniem tak naprawdę staje się zasobność portfela organizującego.

Uwaga: Strona na której Państwo się znajdujecie może zawierać już nieaktualne informacje. Dlatego zalecamy sprawdzić ich aktualność pod linkiem zawartym w notatce powyżej.

Powiązane:

  1. Cynamonowa, Poznań, sala do 10 osób Centrum Językowe IDEA wita wszystkich zainteresowanych swoją ofertą do wynajmowania sal, a w szczególności informujemy o Cynamonowa. Miejscem gdzie nas...
  2. waniliowa, Poznań, sala do 6 osób Centrum Językowe IDEA wita wszystkich zainteresowanych swoją ofertą do wynajmowania sal, a w szczególności informujemy o waniliowa. Obiekt ten za...
  3. Salka VIP, Poznań, sala do 25 osób Hotel Dorrian, znajdujący się w miejscowości Poznań, jest ośrodkiem przystosowanym do wynajmu sal pod organizację szkoleń, wykładów, sympozjów. Posiadamy do...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?