0

Sezon konferencyjny czas rozpocząć!

Z końcem zimy nadchodzi czas spotkań kongresowych, konferencyjnych, szkoleniowych czy firmowych, a w związku tym hotelarze już teraz przygotowali okazyjne pakiety na wynajem sal na spotkania.


W pierwszej kolejności pojawiły się świąteczne pakiety konferencyjne na wynajem sal.
Wielkanoc nadal w wielu firmach jest traktowana z szacunkiem i właśnie dlatego w tym czasie organizowane są liczne spotkania firmowe z akcentem świątecznym. Takie wydarzenia trwają najczęściej do dwóch dni, rozpoczynają się konferencją bądź specjalnym szkoleniem, a kończą się biesiadowaniem o charakterze wielkanocnym.

Obecnie dodawane są już pakiety majówkowe na spotkania dla firm. Wiele ciekawych propozycji czeka także na tych, którzy zdecydują się na organizację konferencji czy szkolenia w czasie Majówki. Tego typu pakiety cieszą się sporym powodzeniem, szczególnie dlatego, że w tym czasie jest już ładniejsza pogoda i uczestnicy spotkań mogą nie tylko uczestniczyć w wykładach, ale także wypoczywać we wnętrzach obiektu czy w miejscowości, do której przyjechali.

Coraz więcej także ofert łączonych na wynajem sal. Łączonych czyli takich z atrakcjami dodatkowymi, imprezami integracyjnymi, biesiadami czy specjalnymi wycieczkami szytymi na miarę.

Pora już zapoznać się z promocyjnymi pakietami na wynajem sal konferencyjnych. Dla zainteresowanych polecamy link – oferty specjalne hoteli pakiety konferencyjne na stronie http://www.e-konferencje.pl/oferty/.

M-S-M

 

Grafika: Fotolia.pl

 

Powiązane:

  1. Centra konferencyjne – o co pytać składając zamówienie? Co warto uwzględnić podczas składania zapytań do menedżerów obiektów/ sal konferencyjnych? Pytajmy o: - przede wszystkim widełki cenowe za wynajem...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?