W nowy rok wchodzimy chętnie, stary żegnamy z przyjemnością.

clock-02-1373852-mCzy jest się z czego cieszyć? Czy 2014 rok przyniesie nam coś dobrego? Czego możemy się spodziewać na 100%?

Niestety czekają nas podwyżki cen na prąd, za gaz, za wodę, a do tego za alkohol oraz papierosy. Podwyżki za media pociągną za sobą także podwyżkę cen za żywność, niektóre źródła podają, że wzrośnie też cena za paliwo.

Pesymistycznie kreuje się wizja nowego 2014 roku, szczególnie dla tych, którzy nie mogą również liczyć na podwyżki, a zamiast tego muszą walczyć o przetrwanie w najróżniejszych firmach czy przedsiębiorstwach. Niektórzy pracodawcy posiłkują się szkoleniami i najróżniejszymi kursami i to dla pracowników na wszystkich szczeblach zawodowych. Nie chcą pozostawać w tyle technologicznym i edukacyjnym, bo to by oznaczało już zupełną katastrofę i wręcz poddanie się walkowerem.  (Pod tym linkiem szkolenia dla firm).

Tam, gdzie jedni walczą o przetrwanie inni bawią się w najlepsze i korzystają z pieniędzy ile tylko się da, czego dowodem są chociażby najnowsze raporty medialne dotyczące wyjazdów w okresie zimowym za granicę do znanych kurortów narciarskich czy w tropiki. Jeszcze inni korzystają z ofert świątecznych w hotelach tu u nas w Polsce, tak, aby całą rodziną spędzić miło czas w pięknym miejscu przy suto zastawionym stole bez konieczności stania w długich kolejkach, a potem gotowania potraw przez kilka dni. (Na tej stronie www gotowe oferty).

Nowy rok niestety często nie oznacza lepszej sytuacji w naszych portfelach, ale warto zrobić wszystko by tak właśnie było.

 

M-S-M

Powiązane:

  1. Sala Konferencyjna, Nowy Targ, sala do 350 osób Ośrodek Skalny Dworek *** to doskonałe miejsce na wynajem sali ( takiej jak choćby Sala Konferencyjna ) pod organizację spotkań...
  2. Sala konferencyjna, Nowy Targ, sala do 350 osób Obiekt Skalny Dworek *** to świetne miejsce na wynajem sali ( takiej jak choćby Sala konferencyjna ) pod organizację spotkań...