Gdzie szukać sal na szkolenia?

question-mark-1-1102203-mW natłoku spraw organizując kolejne szkolenie szyte na miarę musimy także znaleźć czas na znalezienie sali w danym mieście i to w dodatku sali o odpowiednim wyglądzie i w dobrej cenie. Gdzie szukać takich miejsc?

Można rozpocząć od przeszukiwania katalogów internetowych skupiających obiekty szkoleniowe z całej Polski typu e-Konferencje.pl, ale co zrobić, gdy w katalogu nie ma obiektu w interesującej nas miejscowości, a nawet w bliskiej lokalizacji od niej? Jak sobie z tym poradzić? Oto kilka podpowiedzi.

Po pierwsze szukaj informacji na stronach lokalnych urzędów gminy, a gdy nie widzisz informacji o pensjonatach czy ośrodkach wypoczynkowych wykonaj telefon do gminy i poproś o wskazanie takiego miejsca. Bywa tak, że gminy chętnie udostępniają swoje lokale na pożytek szkoleń, konferencji czy innych wydarzeń, czasami może być to Lokalna świetlica, a innym razem dom kultury.

Po drugie zaglądaj na strony lokalnych serwisów informacyjnych, bo to tam reklamują się miejscowi właściciele pensjonatów czy restauracji. Sprawdzaj forum dyskusji w takich serwisach, gdyż w takich miejscach najlepiej i najszybciej rozeznasz się w tym temacie, a co więcej znajdziesz opinie ludzi o zajazdach czy innych obiektach usługowych.

Po trzecie zawsze pytaj o sale na społecznościówkach, bo ludzie chętnie podpowiadają, gdzie i jak można wynająć salę czy nocleg – chodzi przecież o pieniądze do zarobienia, więc im więcej zostawisz zapytań tym więcej i szybciej dostaniesz  oferty.

Możesz również skorzystać z darmowych mailingów w serwisach typu wspomniane e-konferencje.pl, w których to administratorzy rozsyłają Twoje zapytanie do swoich baz. Łatwe, szybkie i darmowe.

M-S-M

Powiązane:

  1. Gdzie i jak szukać dobrych hoteli i noclegów? Powszechność środków publicznego transportu, podnoszenie poziomu wykształcenia, problemy ekonomiczne – to wszystko czynniki sprawiające, że człowiek udaje się w podróż...
  2. Zobacz, gdzie reklamują się ośrodki szkoleniowe Ośrodki szkoleniowe dysponujące salami na spotkania, kursy, szkolenia, konferencje coraz chętniej reklamują się w serwisach szkoleniowych. W jednym miejscu swoje...
  3. Sale na szkolenia i konferencje o których głośno Wynajmując salę na szkolenia chcemy mieć pewność, że w 100% będzie nam ona odpowiadała. Sprawdzamy więc prezentacje w internetowych katalogach...
  4. Filmiki sal konferencyjnych – hoteli Filmiki umieszczane na temat sal konferencyjnych hoteli to doskonała forma promocji swojej oferty. Klika przykładowych prezentacji: Rest Hotel oferuje: Centrum...